Wynalazek

Firma HydVar MS&TC poza swoją podstawową działalnością (z zakresu elektrotechniki przemysłowej, energetyki i budownictwa), prowadzi intensywne działania na rzecz wdrożenia do przemysłu autorskich, innowacyjnych rozwiązań technologicznych. 

Najciekawszym, najbardziej istotnym i przełomowym z kilku projektów, jest wynalazek o roboczej nazwie HYDROVARIATOR, będący nowym rodzajem napędu mechanicznego, który zmodernizuje większość pojazdów, maszyn i urządzeń, otaczających nas, na co dzień. 

Dzięki niemu samochody będą tańsze, bardziej niezawodne i mniej palące a farmy wiatrowe staną w większość miejsc gdzie do tej pory było to niemożliwe bądź nieopłacalne, stopniowo wypierając z rynku przestarzałe gałęzie przemysłu energetycznego oparte o paliwa kopalniane. A jest to tylko drobny wycinek potencjalnych zastosowań. 

Poniżej na tej stronie znajdą Państwo szczegółowe, lecz przystępnie napisane informacje o HYDROVARIATORZE pozwalające zrozumieć rewolucyjność projektu każdemu laikowi, jak i przekonać do idei Przekładni Hydrostatycznej Bezstopniowej Zębatej specjalistów z dziedziny hydrauliki siłowej.