Obecnie firma HydVar MS&TC POSZUKUJE:
1) PRZEDEWSZYSTKIM firmy/jednostki naukowej zdolnej do zbudowania na podstawie istniejącej profesjonalnej dokumentacji technicznej prototypu lub serii prototypów przekładni HYDROVARIATOR.
Podczas tych prac konieczna i niezbędna będzie współpraca Twórcy wynalazku z Zespołem wybitnych specjalistów FIRMY lub JEDNOSTKI NAUKOWEJ z dziedziny hydrauliki siłowej (a szczególnie z zakresu budowy pomp i silników zębatych) obejmująca następujące zagadnienia i tematy:
- Podpisanie Umowy Poufności mającej za cel szybką realizację przyjętych ustaleń między stronami, nawet przy nieprzewidywalnych wcześniej różnych sytuacjach, to znaczy bez tendencyjnego odwlekania w czasie budowy prototypu przekładni.
- Wykonanie prototypu matki i jego przebadanie w warunkach laboratoryjnych, celem uściślenia parametrów konstrukcyjno technologicznych dla serii próbnej o różnych mocach znamionowych (danych eksploatacyjnych).
- Dokonanie zgłoszeń Patentów obocznych, światowych zbiorczych wynikłych z prac Zespołu Konstrukcyjno Technologicznego FIRMY przy udziale Twórcy.
- Przyjęcie zapewnienia, że Patenty oboczne uczestników Zespołu Konstrukcyjno Technologicznego FIRMY nie będą blokować możliwości budowy przekładni wykonanej zgodnie z Patentem zasadniczym. Niedopuszczalne tym samym jest zamknięcie wynalazku przez jego bojkot techniczno-prawny z powodu złamania zasady lojalności procesu wdrożeniowego po zakończeniu dowolnego etapu prac.
- Wspólne dążenie w kierunku poniesienia stosunkowo niewielkich nakładów własnych na budowę prototypu finalnego przekładni. Działania organizacyjne powinny się skupiać też na wykorzystywaniu dostępnych środków materialnych z Unii Europejskiej oraz funduszy krajowych z różnych źródeł (np. z PARP na WFP z ZWP)
- FIRMA realizująca budowę prototypu przekładni będzie miała możliwość, na Zasadach Pierwszeństwa (w oparciu o posiadane udziały własne) na podjęcie produkcji przemysłowej w celu zostania liderem z tej dziedziny na rynku polskim.
2) przemysłu krajowego i zagranicznego zainteresowanego pozyskaniem licencji dla na produkcję seryjną innowacyjnej technologii Bezstopniowej Hydrostatycznej Przekładni Zebatej.
3) sponsorów i mecenasów chcących filantropijnie wspomóc to niezwykłe przedsięwzięcie technologiczne środkami finansowymi. Twórca jest zresztą gotów zwrócić wszystkie finansowe nakłady jak tylko wynalazek zacznie na siebie zarabiać.
4) wybitnych specjalistów z dziedziny z hydrauliki siłowej (a szczególnie z zakresu budowy pomp i silników zębatych), chcących się przyłączyć do tego projektu zarówno w imię poszerzania wiedzy i możliwości technologicznych ludzkości jak również po to by zdobyć naukowy splendor i potężne środki finansowe.
Potencjalny charakter współpracy.
- Współpraca techniczna
- Umowa licencyjna
- Umowa handlowa
- Umowa produkcyjna
- Umowa Joint-Venture
- Ekspertyza
- Zapewnienie środków finansowych na rozwój technologii
- Projekt badawczy
- Rozwiązanie celowe
Zapraszamy do kontaktu.